Siber Güvenlikte Lider Çözümler

Yılların Emeği Değerli Verileriniz Emin Ellerde

İster iş yerinizde ister bireysel kullanım alanlarında depoladığınız veriler son derece kıymetlidir. Siber Güvenlik Danışmanlığı ile İşletmenizin iç ve dış siber tehditlerden korunmasına yardımcı olarak sistem sürekliliği ve bütünlüğünün sağlanması için gerekli tedbirlerle ilgili sizlere danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Bilgi güvenliği danışmalığı günlük rutin işleyiş sırasında güvenlik adına yapılması gerekenleri, saldırı öncesi alınmasını gereken tüm tedbirleri, saldırı anında yapılması gereken aksiyonları ve saldırı sonrası yapılması gereken İşlemleri tanımlar. Bu tedbirleri alırken idealist çözümler yerine gerek bütçesel gerekse işletmenize uyum sağlayacak güvenlik teknolojileri ile sizleri en ideal şekilde koruma tedbirleri ile tanıştırıyoruz.

SİBER GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

İnternet erişimi olan cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte siber kültür, siber güvenlikten daha hızlı büyüyor. Siber alana bağlı olan her şey potansiyel olarak risk altında. Özel veriler, fikri mülkiyet, siber altyapı ve hatta askeri ve ulusal güvenlik, bilinçli saldırılar, yanlışlıkla yapılan güvenlik hataları ve nispeten olgunlaşmamış, düzenli olmayan küresel internetin zayıf noktaları nedeniyle tehlikeye girebilir.

A8 Bilişim, üye firma müşterileri ile birlikte çalışarak, güvenlik ve gizlilikten ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin operasyonlarını güçlendirmek, performansını. ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için bilgi ağlarının gücünden yararlanmaya yönelik entegre bir siber yaklaşım planlamakta ve yürütmelerine yardımcı olmaktadır.