Milyonlarca aktif müşterisi ve uygulaması olan AWS, ölçek, operasyon, güvenlik ve mevzuat uyumluluğu konusunda size özgü iş gereksinimlerini karşılama becerisine sahip olduğunu kanıtlamıştır.

AWS, işletmenizde daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacak gelişmiş ve ölçeklenebilir uygulamaları çalıştırmanızı sağlayan kapsamlı bir hizmet ve çözüm paketi sunar. Uygulamalarınızı AWS Cloud'da çalıştırmanız daha hızlı hareket etmenize, daha güvenli çalışmanıza ve önemli oranda maliyet tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmasının yanı sıra bulutun çevikliğinden, Ölçeğinden ve performansından yararlanmanızı sağlar.

Sektöre Göre Bulut Çözümleri

Bilişimin geleceği olarak hayata giren ve her geçen gün artan kullanımı ile bulut bilişim, kullanıcıların yerel konumlarında herhangi bir işlem, yazılım, veri erişimi veya servis altyapısı gerekmeksizin alınacak hizmetin

sağlanabilmesini konu alan bilişim servisleri olarak tanımlanabilmektedir. Bir diğer ifadeyle bulut teknolojisi internet üzerinden erişimde bulunulan yazılım uygulamaları, veri depolama hizmeti ve işlem kapasitesidir. Bu teknolojide şirketlerin bilişim alanında kullanılan yeteneklere ihtiyaç duydukları her an lokasyon bağımsız olarak erişebilmesi esas alınır. Bulut teknolojisinin en temel kazanımları ölçeklenebilirlik, esneklik, çeviklik ve düşük maliyet avantajlarıdır.

Bulut bilişimin çoklu kullanıcı platformları için sağladığı avantajlardan biri de kullanıcı cihazlarına herhangi bir kurulum gerekmeksizin kullanıcıların sistem ver uygulamalara erişiminin olmasıdır.